Plisse Perde

Plisse Perde Görsel

Yeni Nesil Perde Sistemi

Plisseri Perde Sistemleri , sizlere bu ürünü satmak adına iki seçenek sunmakta : Birinci seçenek elinizdeki ölçüleri bize göndererek ürettirmek . İkinci seçenek üretici bayilik alıp bu ürünleri kendi atölyenizde üretmek. Üretimde dikkat edilecek ilk husus gelen ölçünün doğru noktalardan alınmış olmasıdır.

1 Alüminyum Profil Kesimi : Pileli perde sisteminde iki adet alümiyum profil olup bunlar gelen ölçüden 5mm kısa kesilmektedir. İsteğe bağlı gece gündüz sistemlerinde bir profil daha eklenip bu profilde 5mm kısa kesilmektedir.

2 Plisse Perdenin Kesimi: Burada elinizdeki ölçünün dikey kısmını 3 ‘e bölerek pile sayısını buluyoruz  (bir pile perdenin v hareketidir) saydığımız pileyi yatay olarak maket bıçağıyla bütün olan perdeden ayırıp , dikey olarak elinizdeki perde ölçüsünün aynısına kesiyoruz.

3 Plisse Perdeye İp iz Deliği Açmak : Her iki uçtan eşit olacak şekilde delme makinesi ile delikleri açıyoruz.

4 Şerit Profil Yapıştırma ve Kesme: Şeritlerimiz bantlı olup koruyucu filimini çıkarıp pilenin alt ve üst kısmına perde ölçüsünün aynısı olarak kesip yapıştırıyoruz.

5 Kuş Gözü Montaj: Perde ye yapıştırdığımız şeride ip deliklerine denk gelecek şekilde yardımcı makine ile delik delip kuş gözünü monte ediyoruz.

6 İp Kesimi ve Çaprazlama: İp ölçüsü perdenin yatay ve dikey ölçülerinin toplanıp 50 cm fazla kesilmesiyle bulunur. İpler perdedeki deliklerden geçirilir.

7 Profil montajı ve ip sabitleme aksesuarlarının montajı: Perde ve şeridin içinden geçen ipler ters yönlere çekilip şerit profilin içine monte edilir ve profillerin uçlarına aksesuarları takılıp iplerin ucuna da ip sabitleme aksesuarları takılır.

Plisse perdemiz montaja hazırdır . Üretim hızı bakımından bir personel, bu işlemleri maksimum 15 dakikada bitirmelidir.

“Yerinde Çözüm” sloganıyla çıktığımız bu yolda cam balkonlardaki perde sorununu ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Perdemiz vida ile monte edilmekte ve cam balkon kanatlarıyla hareket etmektedir. Ölçü alırken dikkat edilmesi gereken cam balkonun ilk kanadını fitilden fitile alıp 2.5cm ölçüden düşmek ve orta kanatları fitilden fitile net bir şekilde ölçmekdir . Dikey ölçüleri cam balkonun kanadından üst ve alt alüminyum profillerin cam birleşim noktalarından alabilirsiniz. Montajda gerekli olan 2′ lik matkap ucu ve 4 lük alyandır.
Plisseri olarak plisse perdeyi oluşturan profil ve yardımcı aksesuarların imalatını kendi fabrikamızda ürettiğimizden buda sizlere pazarda güçlü olmanıza fayda sağlayacaktır . Cam balkon Türkiye’de çok fazla talep görmekte ,buda bize perde yapacak alanların artması konusunda geri dönüşü olacaktır.Bizler gayet estetik olan bu ürünü fiyat olarak fazla abartmayıp son kullanıcıya ulaştırabiliriz . Burada önemli olan müşteri taleplerine cevap verebilmekte.Bu ürünün pazar aşamasında karar verme noktasında yüzde seksen bayanlar olduğundan ilk akla gelen soruları plisse perdelerde ki temizleme sorunu buda bizim sistemimizin ön plana çıkmasını sağlıyor dört adet ip sabitleme aksesuarı kolayca yerinden çıkıyor ve perde elde yıkanıyor.(yıkama şablonu sayfanın altındaki görselde)

 

Katlama kalitesi

“İtalyan Servo Salvade Sonia 350E Makine ile plise yapmakta olup Dünyada bu teknolojiyi kullanan dört firmadan biridir”

Pilise Perde İmalat

Montaj Örneği

Plisseri 2016 Plisse Perde Kampanyası


 

Değerli müşterilerimiz bu pakette 1000 adet Plisse Perde yapalabilecek ; Plisse perde – Aksesuarlar – Kuş gözü – Bantlı şerit profili- Perde ipi  ve alüminyum profilden oluşmaktadır.

Bu kampanyamızda ki amaç atölyesi olan herkes plisse perde üretip , bölgesindeki Pvc doğrama , cam balkon ve nalbur gibi bu ürünün uygulama satışını yapabilecek noktalara birer numune ve fiyat listesi ile satışını yapıp , karlılığını artırmasıdır.

Üstelik yardımcı makineler hediye : Perde Delme Makinesi + Manuel Kuş Gözü ve Manuel Şerit Delme Makinesi .

(Atölyenizde alüminyum kesme makinesi ve bir adet 150cm x 300cm toplama masası varsa başka hiçbir yardımcı makineye ihtiyaç yoktur.)


Peşin 22000 tl değerindeki bu paket , üretmenin ve seri satış yapmanın avantajıyla size  2-3 kat size geri dönecektir.

Çok pratik olan plisse perde sistemimiz 15 dk gibi kısa bir sürede üretilmektedir.

 

 

Katalog Örneği

pileli perde pilise perdePlisse Perde Temizlikpileli perde renkler

FACEBOOK
FACEBOOK
GOOGLE
GOOGLE
http://www.plisseri.com">
INSTAGRAM