Plisse Perde Sistemi

ÜRETİM TEKNOLOJİSİ

PLİSSERİ PERDE’nin göz alıcı doku ve renklerini yeni perde profil sistemimizle birleştirerek pencerelerinize ayrı bir hava katan plisse perde sistemimiz ile yaşam alanlarınızı renklendirin. Esnek bir yapıya sahip olduğundan dolayı dar bölgelere, tavanlara, üçgen ve dairesel yapıdaki pencerelere rahatlıkla uygulanabilir. Özellikle katlanır cam balkonlarda, cephe giydirme ve çatı tavan camlarında mükemmel çözüm sunmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Plisse perde sisteminin dünyada örneklerinden en önemli farkı sökülüp takılabilir olmasıdır. perde cam üzerinden sökülerek çift taraftan nemli bir bezle silinerek kolayca temizlenebilir. Sistem isteğinize göre yukarıdan aşağıya yada aşağıdan yukarıya çalışır ve istenilen yerde durdurma özelliğine sahiptir.

EBATLAR

300 cm olarak ürettiğimiz perde profilleri 4’lü profil setinden oluşmaktadır. Her bir set istenilen ölçüde eşit olarak kesilerek sistemin yardımcı aksesuarları ile kısa sürede toplanır. Plise perde sistemi 150cm enine kadar uygulanabilir. İstenilirse birbirinden bağımsız yan yana perdeler çalıştırılabilir.

Detaylar →

Bizden Haberdar Olmak İçin;
FACEBOOK
FACEBOOK
GOOGLE
GOOGLE
http://www.plisseri.com">
INSTAGRAM