Kalın Seri Plisse Sistem

ÜRETİM TEKNOLOJİSİ

Pileli sineklik, kullanım kolaylığı, şıklığı ve sorunsuzluğu ile günümüzde en çok tercih edilen sineklik sistemidir. Kalın seri plise sineklik sisteminde kullanılan profiller alüminyum ekstrüzyon makinelerinde üretilmekte, elektrostatik boyama ve ahşap transfer  sistemi ile de istenilen renk ve görünüm sağlanmaktadır. Köşe bağlantı takımı ise patentli kalıplarımızda plastik enjeksiyon makinelerimizde tamamı kendi tesislerimizde üretilmektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Pileli sineklik, katlanır pileli tüller ve mukavemeti sağlayan ipler sayesinde istenilen yerde durma imkanı vardır. Dekoratif görünüm, kolay kurulum ve kullanım olanağı sağlar. Ayarlanabilir ip germe sistemi sayesinde diğer sineklik modellerine göre daha uzun süre sessiz ve problemsiz çalışır.

EBATLAR

Kalın seri plise sineklik sisteminin alüminyum profillerden oluşması ve profil genişliğinin 40 mm olmasından dolayı 600 cm uzunluğunda sineklik yapılabilmektedir. Standart 600 cm uzunluğunda olan profilleri toplu alımlarda istenilen uzunluklarda ürete bilmekteyiz.

Ürünlerimiz →

Bizden Haberdar Olmak İçin;
FACEBOOK
FACEBOOK
GOOGLE
GOOGLE
http://www.plisseri.com">
INSTAGRAM